Biz Kimiz ?
Bilgisayar Yazılım ( ERP, CRM, E-TİCARET ... ) üretimi ve Danışmanlığı, konularında faaliyet göstermek üzere 1989 yılında İstanbul / Üsküdar'da Kurulmuştur. Güney Bilgi İşlem Hizmetleri Ltd, bugün kendi ürettiği yazılımlar ile birlikte temsilciliğini aldığı bir çok ürünün ve çözümün hizmetini uzman kadrosu ile vermektedir. IBM AS/400 ( i-Series ) Sunucuları Üzerinde Finansman Yazılımı, Yem ve Gıda Sektörüne yönelik yazılımlar , Portföy Yönetimi Yazılımı , Borsa Uygulama Yazılımları ile Seçkin Kurumlarda Danışmanlık ve Destek hizmetlerini vermeye devam etmekteyiz. 2001 yılı itibari ile web yazılım çalışmalarına başladık . Domain Tescil , Hosting ( Barındırma ), dinamik veya statik web sayfası ve e-ticaret konularında projeler gerçekleştirerek bu çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz.. Doküman Arşiv ve Yönetim Sistemleri , Süreç Yönetimi, Kalite Yönetimi, Performans Yönetimi ve Raporlama, ISO- (9xxx - 27001) Belgelendirme ve Denetim Sağlama, Servis Büro olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ana hedefimizdir.
Image
Image
Programlarımız, esnek ve modüler yapısıyla firmanız iş akışına kolayca uyarlanır; satın almadan üretim takibine, satış ve dağıtımdan finansa, malzeme yönetiminden muhasebeye tüm iş süreçlerini kontrol altına alır.
Envanterinizin her noktasında kazanacağınız hızlı kontrol ve hareket kabiliyeti ile fazla veya eksik satınalımlarınız ve zamansız üretimleriniz veya sevkiyatlarınız artık sona erecek.
İşletme kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetmenizi, maliyetlerinizi düşürüp karlılığınızı artırmanızı, planlama ve stratejik karar alma süreçlerinizi tutarlı ve düzenli bilgi akışıyla besleyip, rakipleriniz karşısında öne geçmenizi sağlar.
Satış sipariş raporlarınızdan malzeme ihtiyaçlarınıza, depo durumunuzdan üretim planınıza satın alma ihtiyaçlarınızdan maliyetlerinize ve kazançlarınıza kadar her şey elinizin altında olacak.

1989'dan Bugüne ......ERP YazılımCRM YazılımKobilere Danışmanlıkweb UygulamalarıMobil Uygulamalare-ticaret Uygulamaları.......................................ile Hizmete devam...

30 Yıllık Tecrübe ...

Alanlarında Uzman Olan İş Ortaklarımızla Siz değerli Müşterilerimize en iyi hizmeti uygun maliyetlerle vermek hedefimizdir.

Neden Biz ?

Güney Bilgi İşlem Hizmetleri Ltd. 1989'dan beri Müşterilerine yerinde danışmanlık hizmeti sunar. Ülkemizin  yerli yazılım firmalarından biridir. BİYESAM (Bilişim Eser Sahipleri Meslek Birliği) Kurucu üyelerindendir.