Vizyon - Misyon - Değerlerimiz ?
Image

Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak. Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.

Bilişim teknolojileri alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle , fark yaratan uzmanlıklarıyla ,Türkiye' de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, öncülük, uzmanlık, istikrar, çevreye duyarlılık, ülke ekonomisine ve eğitime katkı

Image
Programlarımız, esnek ve modüler yapısıyla firmanız iş akışına kolayca uyarlanır; satın almadan üretim takibine, satış ve dağıtımdan finansa, malzeme yönetiminden muhasebeye tüm iş süreçlerini kontrol altına alır.
Envanterinizin her noktasında kazanacağınız hızlı kontrol ve hareket kabiliyeti ile fazla veya eksik satınalımlarınız ve zamansız üretimleriniz veya sevkiyatlarınız artık sona erecek.
İşletme kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetmenizi, maliyetlerinizi düşürüp karlılığınızı artırmanızı, planlama ve stratejik karar alma süreçlerinizi tutarlı ve düzenli bilgi akışıyla besleyip, rakipleriniz karşısında öne geçmenizi sağlar.
Satış sipariş raporlarınızdan malzeme ihtiyaçlarınıza, depo durumunuzdan üretim planınıza satın alma ihtiyaçlarınızdan maliyetlerinize ve kazançlarınıza kadar her şey elinizin altında olacak.

1989'dan Bugüne ......ERP YazılımCRM YazılımKobilere Danışmanlıkweb UygulamalarıMobil Uygulamalare-ticaret Uygulamaları.......................................ile Hizmete devam...

30 Yıllık Tecrübe ...

Alanlarında Uzman Olan İş Ortaklarımızla Siz değerli Müşterilerimize en iyi hizmeti uygun maliyetlerle vermek hedefimizdir.

Neden Biz ?

Güney Bilgi İşlem Hizmetleri Ltd. 1989'dan beri Müşterilerine yerinde danışmanlık hizmeti sunar. Ülkemizin  yerli yazılım firmalarından biridir. BİYESAM (Bilişim Eser Sahipleri Meslek Birliği) Kurucu üyelerindendir.